DARE TO DREAM PM

Dieu-Merci x Zirocco Blue
Bekijk de ganse collectie van 2022

25 sep. 2022 20:08:00

Verkocht naar Polen

1 bod

Geboortedatum 17-03-2022
Geslacht Hengst
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Scan-2022-8-17-200847.pdf

Dare to Dream PM is een hengstenveulen uit de jonge merrie Zaza Blue en bewezen superster Dieu-Merci van T&L.

Zaza Blue is een nakomeling van Zirocco Blue en For Fashion. Zirocco Blue heeft met Jur Vrieling een indruwekkende lijst met prestaties neergezet. Met het Nederlands team won Zirocco Blue Goud tijdens het Europees Kampioenschap en individueel eindigde hij als vijfde. In de wereldbekerfinale in Las Vegas eindigde hij als 10e. Meerdere Grote Prijzen werden gewonnen waaronder de wereldbekerwedstrijd in Oslo en de GP’s van Kopenhagen, Melsomvik (2x) en Geesteren. Met Nederlandse springteam zegevierde hij in de Nations Cup van Rotterdam, Kopenhagen en Gijon. Zirocco Blue eindigde als 2e in het Nederland Kampioenschap Springen.

Zaza Blue komt voort uit een jonge, veelbelovende stam. Halfzus van moeder Cedie Lady gaf reeds nakomelingen van Andiamo, Diamant de Semilly en Cor de la Bryère die veelbelovend meespringen in hun leeftijdsklassen. Er staat Zaza Blue dus een mooie toekomst als sportpaard te wachten.

De vader van Dare to Dream PM is Dieu-Merci van T&L, een Toulon x Corrado I zoon.

Volgens zijn fokkers en ruiter is Dieu-Merci de belichaming van de moderne jonge hengst met edele bewegingen en een prachtig model. Dieu-Merci springt met veel kwaliteit en vermogen.

Na de winst in de Grote Prijs van de CSI 3* in Beervelde, werd Dieu-Merci verkocht en kwam hij onder het zadel van wereldtalent Eric Lamaze. Omwille van de gezondheidsproblemen van Lamaze, wordt Dieu-Merci gezeden door Beth Underhill onder de Canadese vlag.

Het duo sprong in mei dit jaar naar de overwinning in de 5* GP en bleef ook dubbel foutloos in de Nations Cup van La Baule.

Dieu merci van T&L
Toulon
Heartbreaker
Nikita
Rieka II
Corrado I
Lugana II
Zaza Blue
Zirocco blue VDL
Mr Blue
Licorne des Forets
Cedie Lady
For Fashion
Nina VII
Bekijk pedigree