WILMA B

Qannando meets Van de Bisschop
Bekijk de ganse collectie van 2022

25 sep. 2022 20:00:00

Verkocht naar Spanje

1 bod

Geboortedatum 30-05-2022
Studbook BWP

Scan-2022-8-17-203311.pdf

Wilma B is een merrieveulen van Qannando BV uit Sterre vd Bisschop.

Moeder Sterre werd gefokt bij de familie de Craene, die met hun fokkerij Van den Bisschop tot ver buiten onze landsgrenzen roem en faam verwierf. Haar vader, Di Cantero van ter Hulst is een typische grootramige zoon van wereldvererver Diamant de Semilly die opvalt met zijn vermogen en scherpte op de sprong. Met onder andere successen in de PAVO-hengstencompetitie en een 3e plek bij de zevenjarige hengsten in Jumping Mechelen, staat hij aan de rand van een internationale carrière. Di Cantero’s moeder Noah is een dochter van de legendarische Corrado I en gaf al vijf internationale springpaarden. Di Cantero is gefokt uit de beroemde Holsteiner stam 18A2 en nauwverwant aan vele Grand Prix-springpaarden en goedgekeurde hengsten.

In de moederlijn van Wilma vinden we de internationale springpaarden L’aventure (Nicolas Vermeulen), Canaille GP (1m45 Katerina Offel) en Kentucky terug.

Qannando B&V
Kannan GFE
Voltaire
Cementa
My Way B&V
Emerald van Ruytershof
Incroyable de Muze
Sterre van de Bisschop
Di Cantero van Ter Hulst Z
Diamant de Semilly
Noah
Waliska
Clinton
Belle -Furst
Bekijk pedigree