CARIBOU D' OXERHOEVE

Nakomeling van een vader- en moederlijn met zeer moderne, complete en bewerkbare sportpaarden.
Bekijk de ganse collectie van Veiling veulens, embyo's & fokmerries juli 2021

Veiling eindigt in

26/07/2021 20:00:00
Huidig bod 5.000,00

6 bids Oostenrijk

Geboortedatum 22-04-2021
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Scan-2021-7-9-110324.pdf

De bijzondere, blauwgeoogde hengst Caribis Z won in 2018 op eenvoudige en zodoende spectaculaire wijze de 5* GP in Hong Kong. Met zijn handige en atletische manier van springen blijft hij gemakkelijk weg van het hout, iets wat hij tijdens de Sires of the World in Mechelen, de GP in St.Tropez en de Wereldbeker in Leipzig bevestigde, want daar stuurde Christian Ahlmann hem eveneens naar de overwinning. Caribis is een zeer complete hengst, op en top Zangersheide gefokt. Zijn kwaliteiten heeft deze kleinzoon van Carthago Z niet van een vreemde: zijn moeder Canasta Z sprong 1m60 met Paris Sellon, zijn grootmoeder Carlaya Z sprong 1m50 met Judy Ann Melchior en de lijn gaat verder naar Aglaya Z, de welke aan de basis staat van As Cold as Ice Z.

Deze Caribis Z is gecombineerd met de reeds bewezen Fruehling. Deze dochter van Canadian River en Genesis II, een product uit de gouden combinatie van Landgraf I en Cor de la Bruyère, gaf reeds meerdere goede sportpaarden. Canadian River, een zoon van de stempelhengst Capitol I, geeft nakomelingen met soepele beweging, goed karakter, techniek en vermogen. De meest succesvolle hiervan zijn de 1m60 paarden Conrad d’Esquelmes, Chopard VDB, Hunters Canatano Z, Vent du Nord, Armageddon, etc. De combinatie Landgraf I en Cor de la Bruyère, die de nodige bloedtoevoer voorziet, zien we ondermeer terug bij de stempelhengst Burggraaf, Corland, Corlandus, etc. en vormt in se de basis voor vele sportieve successen. De halfbroer van Caribou d’Oxerhoeve, Levi HC Z kreeg recent op basis van prestaties, exterieur en medische keuring, het approved label van het AES. Hij werd beste 5 jarige hengst op het Z-festival in Lanaken en werd daar als 7 jarige tweede. Ook zijn halfbroer Chelis HC Z (eveneens goedgekeurd bij het AES), valt op met zijn uitgebalanceerde galop en vermogen. Deze werd recent verkocht naar Ierland, waar hij ook zal ingezet worden in de fokkerij. Clever Boy, eveneens een zoon van Frueling en AES gekeurd, won de 5 jarigen rubriek tijdens CSIYH1* in Bonheiden.

3e moeder Biathlon, opgenomen in het hoofdstamboek linkt de BWP prestatielabel merries Wokina M (1m40) en J'Atarca M (winnaar cyclus 6-jarigen), de goedgekeurde hengst Coleman, staatspremiemerrie Cantara 94 (1m35), Bezirkspremie merrie Diana (1m45) en springpaarden Carry On (1m45), Zita (1m50) via Berzirkspremie-merrie Kalypso-Deern.

Caribou is een zeer beloftevolle nakomeling van een vader- en moederlijn met zeer moderne, complete en bewerkbare sportpaarden.

Levi HC Z: https://www.youtube.com/watch?v=nmb9V0bNCfE

Carabis Z
Caritano Z
Carthago Z
L-Coriana
Canasta Z
Canabis Z
Carlaya Z
Fruehling
Canadian River
Capitol I
Ebelin
Genesis II
Landgraf I
Biathlon