DÉLICE VAN DE KASTEELDREEF Z

Délice komt uit een moederlijn om u tegen te zeggen, en zoals u weet, goed bloed liegt nooit.
Bekijk de ganse collectie van Veiling veulens, embyo's & fokmerries juli 2021

Veiling eindigt in

26/07/2021 20:00:00
Huidig bod 4.000,00

2 bids Nederland

Geboortedatum 04-04-2021
Kleur Zwart
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Scan-2021-7-9-111253.pdf

Defender-Z is een melange van absoluut topsportbloed. Een hengst die zich met zijn zeer atletische vermogen, fenomenale instelling en extra springmanieren, net zoals zijn vader Dominator, aan het ontpoppen is tot een populaire dekhengst en afkomstig is uit een goed nest met oa. Etoulon, Dereusa S, Re Mexico, Broken Heart en Edoctro als dicht gerelateerde springpaarden op 1m60 niveau en zijn moeder die zelf op 1m40 niveau actief was. Defender VDS Z werd goedgekeurd voor Zangersheide en is bij het KWPN aangewezen voor het verrichtingsonderzoek. Zijn optreden tijdens de keuringen was exceptioneel en hij imponeerde vooral met zijn techniek en reflexen. Dat gecombineerd met een fantastische galop, balans en instelling maakt hem een complete hengst.

De moeder van Délice, Lola van ‘t Sparrenhuis, is een dochter van een van de sterkhouders van de BWP-fokkerij, Nabab de Rêve. De hengst die steeds ter dekking stond bij Joris de Brabander, behaalde sportief de grootste successen en ook in de fokkerij stelde hij allerminst teleur. Niet alleen hijzelf, met zijn ruiter Philippe Lejeune, maar ook zijn zonen Glock’s London, Ensor de Litrange, Glasgow van ‘t Merelsnest, Vigo d’Arsouilles, Kashmir van ‘t Schuttershof,  rijfden de ene na de andere (Olympische) medaille binnen. Op ieder legendarisch springterrein ter wereld won reeds meerdere malen een nazaat van wijlen Nabab de Reve. Hij maakte niet alleen de fokkerij van Joris de Brabander groot, maar zette ook het BWP als springpaarden-leverancier mee op de kaart.

De 2e moeder van Lola van ‘t Sparrenhuis is de merrie Knappe van Heyvelde. Knappe mag enkele bijzondere zonen en dochters tot haar nakomelingen rekenen. Tolano van ‘t Riethof (v. Chin Chin) scheerde hoge toppen met Reggy Hofman en Shaun Neill, maar is bovendien ook vader van Taran de la Pomme. Ook de Darco-zoon Salto van ‘t Riethof presteerde uitstekend met Vincenzo Chimirri in het zadel, zo werden ze in 3* 1m50 in Arezzo 2e. Vita van ‘t Riethof leverde de 2 toppaarden van de Amerikaanse getalenteerde amazone Lucy Davis, Barron en Curtis 72. De vinnige vos Barron had een prachtige carrière met maar liefst 8 overwinningen op 1m60 niveau. Ze wonnen oa. in Barcelona, de Stephex Masters, Thermal, Rotterdam, etc. Met het Amerikaanse team behaalden ze op de Olympische spelen in Rio de Janeiro een zilveren medaille. Ook jongere broer Curtis loodste Lucy naar prachtige resultaten, tijdens de wereldbekerfinale in Las Vegas werden ze 6e. Ultra van ‘t Riethof is moeder van Lou Lou d’Emma, het 1m50-paard van Giulia Locatelli. Quita van 't Riethof D'08, de moeder van Lola, gaf ook Goldy van ‘t Sparrenhuis, op haar beurt de moeder van Kay. Kay was met Rising Star Jessica Mendoza eveneens op het hoogste niveau actief. Ze wonnen ondermeer de 1m45 tijdens 2*Grote Prijs in Wellington

Defender VDS Z
Dominator Z
Diamant De Semilly
Cephale 2000
Atureusa S
Padinus
Utareusa
Lola van 't sparrenhuis
Nabab de Reve
Quidam de Revel
Melodie EN FA
Quita van 't rietos
Forever
Knappe van Heyvelde
Bekijk pedigree