MISS LOULOU WZ

Langbenig veulen met veel elasticiteit uit de predicaatrijke KWPN Kieni-stam
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:38:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

5 bids

Geboortedatum 15-03-2020
Studbook Zangersheide

Miss Loulou is een langbenig veulen dat beweegt met heel veel elasticiteit.

Haar vader, Mylord van ’t Vlasmeer, is een 1m76 grote, AES goedgekeurde hengst met veel uitdrukking, souplesse en vermogen. Hij stamt af van Emerald van het Ruitershof en de Ludwig von Bayern merrie Eclips (Hannover stutenstamm HOSEKA). Zijn volle broer, Ilias, werd opgeleid door Dayro Arroyave waarmee hij 2x deelnam aan het Wk jonge paarden. Daarna zaten Jos Verlooy en Dimme D’haese in het zadel vooral hij verkocht werd naar Annabel Revers. Revers en Ilias kwamen reeds meermaals op wereldbeker niveau uit. Halfbroer Night and Day toont eveneens van hoge kwaliteit te zijn. Hij werd in 2013 voor 16.000 euro verkocht tijdens de Belgian Foal Auction en won recent een Young Horse klasse tijdens CSI Opglabbeek.

Miss Loulou is afkomstig uit de predicaatrijke KWPN Kieni-stam. Haar moeder is een nakomeling van de hengst Alicante, die met Jerome Guery en Dayro Arroyave prachtige resultaten neerzette op het allerhoogste niveau. Het is een zoon van Casall ASK en Texas M (v.Indoctro). Texas M’s moeder, U-laester (v. Lagos) is niemand minder dan de zus van onder andere Calvin, Cantus en Lansing: allemaal hengsten die hun sporen niet alleen in de springsport, maar ook in de fokkerij reeds meer dan verdiend hebben. Alicante kenmerkt zich door zijn voorzichtigheid, zijn mooie exterieur en zijn grenzeloze vermogen. Zijn nakomelingen springen met dezelfde scherpe reflexen.

Miss Loulou's 3e moeder is de preferente prestatiemerrie Janis Joplin (v. Ramiro Z). Janis Japlin is moeder van vier 1m35 paarden en het zware tour paard Oastewyn die tot de klasse Intermediare II liep. Ze is grootmoeder van de 1m45 springende Whisper en Bouquet Z die onder Yves Houtackers foutloos sprong op het WK voor 5 jarige paarden. Ze eveneens de 3e moeder van het paard Cooper, waarmee Devin Ryan hoge toppen scheert.

Janis Joplin is een kleindochter van de merrie Kieni, de stammoeder waar ontelbare goede spring- en dressuurpaarden, goedgekeurde hengsten en succesvolle keuringspaarden uit voorvloeien. Voorbeelden zijn Ulixes (PSGdr), Athene B (GPdr), Respect (ggk, GPdr), Wild Romance (1m45), Contini (1m40), Troy (gkk), Peter Pan (GPdr), Fidelia, Eliorianne (GPdr), Ciane (1m40), Peter pan (Ggk, 1m40), Valentino (ggk, 1m40), Hipoliet js (1m40), Nobility (ggk), …

Cooper: https://www.youtube.com/watch?v=QOi4VLuYSl0

Cooper: https://www.youtube.com/watch?v=nhKwEui42JQ

Ilias: https://www.youtube.com/watch?v=nDwnYZC3ah4

Mylord van 't Vlasmeer
Emerald
Diamant De Semilly
Carthina Z
Eclips
Ludwig von Bayern
Leandra
Gravieni SJK
Alicante
Casall ASK
Texas M
Sinead O'conner F
Wellington
Janis Joplin