NALU VAN DE KASTEELDREEF Z

Gemakkelijk galloperend veulen uit de halfzus van Hargento (1m60)
Bekijk de ganse collectie van Veiling veulens, embyo's & fokmerries juli 2021

Veiling eindigt in

26/07/2021 20:00:00
Huidig bod 3.750,00

1 bod Luxemburg

Geboortedatum 07-05-2021
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Scan-2021-7-9-110423.pdf

Nalu is een dochter van Nixon van ‘t Meulenhof uit de merrie Dorlanda van ‘t Laerhof. Ze galoppeert en schakelt met veel gemak, iets wat haar vader Nixon ook doet. Deze hengst is een cocktail van het beste dat de BWP-fokkerij te bieden heeft. Hij  is een halfbroer van niemand minder dan Emerald en Diamanthina van ‘t Ruytershof, beide uiterst succesvol in zowel sport als fokkerij en actief op het allerhoogste niveau. Zo wist Emerald in 2016 de 2de plaats te behalen bij de finale van wereldbeker in Gothenburg. Emerald maakte ook deel uit van het Nederlands Olympisch team van 2016 in Rio. In 2017 was Emerald de winnaar van de Global Champions Tour en Global Champions League in Chantilly.

Nixon’s vader Denzel van ‘t Meulenhof is een zoon van de intussen legendarische Narcotique de Muze, die vele successen boekte op 1m60 niveau, en ook moeder is van Jenson en Iron Man van ‘t Meulenhof.

Nixon is zeer gegeerd bij zowel fokkers als kopers. Zowel in 2018 als 2019 was hij de meest gegeerde dekhengst bij het BWP, wat hem de Young Stallion of the Year Award opleverde. Dochter Rosie van ’t Netehof (Nixon van ’t Meulenhof x Cadeau de Muze) werd veilingtopper tijdens de Prinsjesdagveiling 2017. Naast zijn succesvolle carrière in de fokkerij breekt hij met Harrie Smolders in het zadel ook door op het internationale toneel. Begin 2021 behaalden ze met hun eerste start op 1m50 niveau een 12e plek in Salzburg. “The future looks bright” voor deze prachtige hengst, want voor Axel Verlooy is hij alvast kandidaat voor de Olympische spelen in Parijs 2024.

Dorlanda is een nazaat uit een kleine moederlijn die reeds uitstekende paarden afgeleverd heeft. Ze een halfzus van Hargento van ‘t Laerhof, ook wel gekend als Deniro. Met Piergiorgio Bucci in het zadel sprong deze Deniro naar grootse successen op 5* niveau. Ze werden 1e in Knokke en Villamoura, 5e tijdens de tijdens de Global Championstour in Hamburg, 2e in St. Tropez, etc. Later nam Miklos Csillaghy de teugels over en zette Deniro het winnende elan verder. Ze wonnen de 5* in Geesteren, en verscheidene (inter)nationale concoursen in Italië.

Nixon van 't Meulenhof
Denzel v't meulenhof
Marius Claudius
Narcotique de Muze IV
Carthina Z
Carthago
Tanagra 's van het Darohof
Dorlanda van 't Laarhof
Orlando
Heartbreakerlois de la Cour II
Nefista VD Ruitershoeve
Amie van de Noordheuvel
Burggraaf
Synthia van de Noordheuvel
Bekijk pedigree