R U READY PM

Drie hengsten met enorm atletisch vermogen op een rij
Bekijk de ganse collectie van Veiling veulens, embyo's & fokmerries juli 2021

Veiling eindigt in

26/07/2021 20:00:00
Huidig bod 3.750,00

1 bod Litouwen

Geboortedatum 24-03-2021
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Scan-2021-7-9-110003.pdf

Verdi TN is de fantastisch galopperende hengst die met Maikel van der Vleuten jarenlang steevast 0 op het scorebord hield en sterkhouder was voor het Nederlandse Team. Het is atletische hengst met onbeperkt vermogen en een leeuwenhart, die deelnam aan het Ek in Madrid, vervolgens aan twee Olympische Spelen, een WK en daarna nog eens twee EK’s. Na olympisch teamzilver in 2012, volgden WK- en EK-goud in 2014 en 2015. Als bonus was er in 2014 nog de winst in de finale van de FEI Nations Cup. Tussendoor kwalificeerde Verdi zich vijf keer voor de wereldbekerfinale, waarbij hij onder meer twee keer als zesde, zevende en negende eindigde en kwam bij verschillende grote prijzen en wereldbekers als winnaar uit de bus. Zelfs in de nadagen van zijn carrière staat er geen maat op Verdi. In 2018 was hij met ruim 1,4 miljoen euro zelfs het meestverdienende paard ter wereld.

Hij staat als vader te boek van meer dan 150 internationale paarden, waarvan vele inmiddels op Grand Prix-niveau, zoals Bonjovi (Emanuel Andrade), Chaplin (Martin Fuchs), Comic (Luiz Francisco de Azevedo), Cuidam (Manuel Fernandez Saro), Davinci (Luis Plascencia), Dolocia (Christian Ahlmann), Ibelle Ask (Yuri Mansur), New York (Jack Towell), et cetera.

De moeder van R U Ready, Java Z, is een dochter van Jaguar en de 1m35 springende Colina. Colina produceerde al de 1M40 springende Lacant en Cantona Z. Jaguar is een zoon van de elektrische en voorzichtige Catoki, dewelke reeds als jong paard hoge ogen gooide. Hij werd o.a. Vice-Bundeschampionat op 5-jarige leeftijd en Oldenburger Landmeister. Met Philipp Weishaupt (GER) won Catoki later onder andere de 1m60 Grand Prix van Vigo, Donaueschingen, de World Cup wedstrijd in Bordeaux. Ook de ereplaatsen in Helsinki, Hickstead, Valkenswaard, Aachen, Liepzig, Oslo, etc. zijn te vermelden. Meermaals werden ze geselecteerd voor het Duitse team, waarbij ze meesprongen naar overwinningen tijdens de landenwedstrijden in Hickstead en Calgary. Catoki heeft een winstsom van €416.400 opgebouwd en is intussen vader van 58 goedgekeurd hengsten en succesvolle internationale springpaarden zoals Catch Me If You Can (L. Klaphake), Cool Down (L. Beerbaum), Contanga 3 (Alberto Zorzi), Amsterdam 27 (Mario Deslauriers), Catypso (Eric Navet) en nog veel meer.

Verdi TN
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
Clarissa
Landgraf I
Renaissance
Java Z
Jaguar
Catoki
Dodette
Colina
Cantus
Zaska
Bekijk pedigree