UNO VAN HET WATERBLOK

Chic, sterk en nauw verwant aan een reeks goed presterende sportpaarden
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:59:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

1 bod

Geboortedatum 12-05-2020
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP

Una-0.jpg

Una-1.jpg

Uno van het Waterblok is een nazaat van de jonge Iago des Peuplier. Iago stamt uit een ijzersterke moederstam en heeft wereldkampioen Vigo d’Arsouilles als vader. Zijn moeder, Opale des Peupliers, liep reeds op jonge leeftijd 1m60 voor ze op stal een ongeval kreeg en werd ingezet voor de fokkerij. Uit de moederlijn van Iago komen ook Jouvence du Loup (1m60), Kandy du Loup (1m45), de SF goedgekeurde Défi Platière (1m60), de eveneens goedgekeurde Intime Platière (1m60), Lucifer Platière(1m60) en Must des Peupliers. Iago des Peupliers sprong reeds driemaal foutloos tijdens de PAVO hengstencompetitie en valt op door zijn kwalitatieve, grote galop en zijn vermogen.

Uno is een halfbroer van een reeks goed presterende nakomelingen van Eros Platière. Jenny van het Waterblok werd na het BK voor jonge paarden op 6-jarige leeftijd aangekocht door Stephex Stables. Met Lorenzo De Luca boekte ze meteen prachtige resultaten: ze wonnen de youngster tour in zowel Eindhoven als Knokke, waarna ze richting Canada vertrok. Ze kwam bij Jeff Brandmaier onder het zadel en de combinatie sprong reeds naar 3 overwinningen en twee 2e plaatsen op 1m40-1m45 niveau. Ook Mr. Pumpkin (ex. Ido van het Waterblok) vertrok naar het buitenland, meer bepaald Turkije, en springt daar 1m40.
Kadet van Waterblok behaalde als 2-jarige een 2e plaats tijdens het vrijspringen op de Open dag van het Jonge Paard. Hij is nu onder het zadel van een Zwitserse amazone en actief op 1m35 niveau. De 4-jarige Quanto van het Waterblok sprong 5 maal foutloos tijdens de cyclus jonge paarden 2020 en kwalificeerde zich voor de finale in Lier, net zoals de 5-jarige Pedro van het Waterblok.

Uno is een chic, sterk veulen met veel kader, een stevig fundament en veel balans in de beweging. Hij heeft alles in huis om zich te ontplooien tot een uitstekend sportpaard.

Jenny van het Waterblok: https://www.youtube.com/watch?v=1mKK8JjES4s

Kadet van het Waterblok: https://www.facebook.com/100009346965200/videos/pcb.2684780708510135/2684778245177048/

Iago de peupliers
Vigo D'Arsouilles
Nabab de Reve
Illico D'arsouilles
Opale Des Peupliers
For Pleasure
Gentille Platiere
Eda van het Waterblok
Sheyenne de Baugy
Grand Veneur
Berenice
Salvia van het Waterblok
Aydin des Malais
Bieke van't Menierkenshof