V LUCKY NUMBER 7 PM

Zowel de nakomelingen van Malito als Verdi TN kenmerken zich door hun vechtlust, een genetische verankering in Lucky Number 7.
Bekijk de ganse collectie van Veiling veulens, embyo's & fokmerries juli 2021

Veiling eindigt in

26/07/2021 20:00:00
Huidig bod 3.750,00

1 bod Oostenrijk

Geboortedatum 08-04-2021
Geslacht Hengst
Studbook BWP
BTW 21.00%

Scan-2021-7-9-105820.pdf

Moeder Lolita van het Bovenhoekshof werd als veulen op de Flanders Foal Auction aangekocht en de jonge merrie gaf voor de start van haar sportieve carrière het leven aan deze Lucky Number 7. Zijn vader is de fantastisch galopperende hengst Verdi TN, die met Maikel van der Vleuten jarenlang steevast 0 op het scorebord hield en sterkhouder was voor het Nederlandse Team. Een atletische hengst met onbeperkt vermogen en een leeuwenhart. Ze namen deel aan het Ek in Madrid, vervolgens aan twee Olympische Spelen, een WK en daar bovenop eens twee EK’s. Na olympisch teamzilver in 2012 volgden WK- en EK-goud in 2014 en 2015. Als bonus was er in 2014 nog de winst in de finale van de FEI Nations Cup. Tussendoor kwalificeerde Verdi zich niet minder dan vijf keer voor de wereldbekerfinale waar hij onder meer twee keer als zesde, zevende en negende eindigde en kwam bij verschillende grote prijzen en wereldbekers als winneraar uit de bus. Zelfs in de nadagen van zijn carrière staat er geen maat op Verdi. In 2018 was hij met ruim 1,4 miljoen euro zelfs het meest verdienende paard ter wereld.

Lolita is een dochter van Malito des Rêve uit een beperkte, eerder jonge moederlijn die teruggaat op Blunatic. Hoewel Malito geen enorme aantallen nakomelingen heeft spreekt kwaliteit boven kwaliteit. Hij is vader van onder andere Gancia de Muze, Estoy Aqui de Muze, Grand Cru vd Rozenberg, Fidux, etc. Malito is een van de weinige goedgekeurde zonen van voormalig wereldkampioen Cumano uit de topmerrie Dira Courcelle (v. Muguet du Manoir). Dira Courcelle is ook de moeder van de 1.60m-paarden Pacino (ex-Eldiam de Rêve) en Hermes de Rêve. Blunatic staat aan de basis van C’est Roberto, die met Stephanie Gershon doorbreekt op 1m55 niveau, Cliquot 8 (1m50), For Ever Fun (1m45), Levinus, Diavista (1m45), Cartagena 8 (1m50), etc.

Verdi TN
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
Clarissa
Landgraf I
Renaissance
Lolita V/H Bovenhoekshof
Malito de Reve
Cumano
Dira Courcelle
Casille
Cassini I
T- Bonny
Bekijk pedigree