ZYNASELLI VAN DEN BLIJKEER Z

Nauw verwant aan Burggraaf, Oselli van Willem Greve en Fruselli van Holly Smith!
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:47:00

Verkocht naar Belgiƫ

3 bids

Geboortedatum 28-04-2020
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide

Zynaselli-0.jpg

Zynaselli-1.jpg

Zynaselli is een modern, zeer goed galoperend merrieveulen met als vader Zirocco Blue gecombineerd met de succesvolle Holsteiner merrie stam 7126. Zowel vader- als moederlijn vallen op door de sterk presterende paarden. Zirocco Blue, een moderne hengst afstammend van Mister Blue en Licorne des Forets, sprong zelf op het allerhoogste niveau met Jur Vrieling. Met het Nederlands team won Zirocco Blue Goud tijdens het Europees Kampioenschap en individueel eindigde hij als vijfde. In de wereldbekerfinale in Las Vegas eindigde hij als 10e. Meerdere Grote Prijzen werden gewonnen waaronder de wereldbekerwedstrijd in Oslo en de GP’s van Kopenhagen, Melsomvik (2x) en Geesteren. Met Nederlandse springteam zegevierde hij in de Nations Cup van Rotterdam, Kopenhagen en Gijon. De moeder en grootmoeder van Zirocco Blue sprongen zelf op verdienstelijk op 1m50 en 1m40 niveau.

Langs moederszijde vinden we eveneens sterk springende paarden terug. De 4e moeder Gesselin stamt af van Loanda, wie tevens de moeder is van niemand minder dan de preferent verklaarde hengst Burggraaf. In 2017 stond Burggraaf op de 2e plaats in de  top 10 leveranciers van Grand Prix paarden. Met Roelof Bril in het zadel heeft deze hengst succesvol 1.40m gesprongen, en hij was een vaak geziene deelnemer aan krachtrproeven met hoogtes tot 2m10.

Een van zijn meest succesvolle nakomelingen was Peppermill. Onder John Whitaker was Peppermill een vaste waarde voor het Britse team. Hij nam deel aan het WK in 2006, de Olympische Spelen van 2008, en schreef verschillende Grote Prijzen en Nations Cups op zijn naam. Ook Now or Never en Burggravin wonnen meerdere wereldbekerwedstrijden met respectievelijk Piet Raijmakers en Roelof Bril. Verder nam Kroongraaf onder Jennifer Baker deel aan het WK Para-dressuur in Lexington, Kentucky.

De 3e moeder van Zynaselli, Oselli, sprong zelf op 1m60 niveau onder het zadel van Willem Greve en met onder andere overwinningen tijdens CSI Twente, de $30.000 1M60 Grand Prix in Vermont, CSI 4* Geesteren, CSI Hengelo, een 2e plek tijdens CSI 4* Maastricht, 4* CSI Caen,… Grootmoeder Toselli gaf zelf reeds de goedgekeurde hengst Arandelli, die eveneens met Willem Greve naar top 3 noteringen sprong op 7 jarige leeftijd, en het met Leslie Law succesvolle eventingpaard Charleston (CIC3*). De volle zus van Arandelli, Boselli, is moeder van Fruselli, momenteel  fantastisch springend en uiterst succesvol met Holly Smith in het zadel. Samen sprongen ze naar reeds een lange lijst overwinningen tijdens oa. CSI 3* Vilamoura (1m50), CSI 4* Hickstead, CSI 5* Windsor,… Afgelopen maand startten Fruselli 9 keer, waarvan ze 2 maal wonnen en 6 keer in de top 8 sprongen. Een andere dochter van Toselli, Doselli, gaf dan weer het leven aan Hermandad. Hermandad (v.Carambole) won de finale van de VSN-cup waar hij werd gelauwerd om zijn sensibiliteit, goede galop, vermogen(8,8) en rijdbaarheid.

Zynaselli’s moeder gaf in combinatie met Zirocco Blue reeds Ginaselli, wie succesvol presteert op Z-niveau met in 2019 een 1e plaats tijdens CSI Knokke.

Zowel voor sport als fokkerij is Zynaselli uiterst interessant.

Hermandad: https://www.eismamediagroep.nl/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/2016/01/De-Paardenkrant-01-2016.pdf

Fruselli: https://www.facebook.com/watch/?v=647062062836820 - https://fb.watch/1yTfI664LS/

Charleston: https://www.youtube.com/watch?v=j15lfUa1h50

Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas Des Forets
Donnaselli
Cassini II
Capitol I
Wisma
Toselli
Madison
Oselli

INFO

Vaderlijn:

Licorne Des Forets (1m45)
Gekas Des Forets (1m40 - most winning 6yo France)
Ready Boy Des Forest (1m50)
Big Star de Forest (1m60)
Nicos de la Cense (1m60)
Eddie Blue (1m65)
Deep Blue Ridge (1m60)
Magnolia Mystic Rose (1m60)

Moederlijn:

Arrandelli GGK
Fruselli (1m60)
Burggraaf (1m60)
Oselli (1m60)
Charleston (CCI**)